+ Yorum Gönder
Bilgisayar Bilgileri ve Dosya uzantıları Forumunda JSP dosya uzantısı Apple Java server Pages - internet sayfası Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  JSP dosya uzantısı Apple Java server Pages - internet sayfası
  JSP dosya uzantısı Apple Java server Pages - internet sayfası


  Dosya Adı: JSP Dosyası
  Dosyanın Tam Adı: Apple Java server Pages - internet sayfası
  Dosya Açıklaması: * internet web sayfasıdır. explorer bazen hata yapıp aslında HTML olması gereken sayfa uzantısını JSP olarak kaydedebilir.
  Eğer o sırada indirmeye çalıştığınız dosyanın türünü biliyorsanız JSP kısmını silip onu yazın, bilmiyorsanız dosya uzantısını HTM olarak değiştirirseniz çift tıklayıp explorer ile okuyabilirsiniz.

  * Eğer bu sayfayı internetten zipli bir dosya indirmeye çalışırken elde ettiyseniz büyük ihtimalle kullandığınız indirme programı yanlışlık sebebi ile dosya yerine hata sayfasını kaydetmiştir. uzantısını HTM yaptığınızda hata mesajını görebilirsiniz.


  * Programcılık açısından bakıldığında ise JSP, web sayfası kullanıcıdan gelen bilgileri işleyen, üye kaydı,alışveriş listesi, forum gibi aktif sayfalar üretmekte kullanılır. Dosyanın asıl hali Server bilgisayardadır ve kullanıcılar sadece çıktı kısmını görür. Dosyanın aslını üretirken Dreamweaver gibi programlarla açılıp kodlaması yapılır.
  Kullanılan Programlar: Dreamweaver 2. Acil

  JSP dosya uzantısı Apple Java server Pages - internet sayfası isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder